mirline

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

Mir Holding’in kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:
 
Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi
 
Mirline.com.tr web sitesi kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Mirline.com.tr  web sitesinde paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Mirline.com.tr veri tabanında bulunmaktadır. Kullanıcılar, Mirline.com.tr web sayfasındaki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Mirline.com.tr kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri "KULLANICI BİLGİLERİ"nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir.
 
Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması
 
Mirline.com.tr kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği veya kullanıcının beğeneceği tahmin edilen içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.
 
Bilgilerinizin Paylaşımı
 
Mirline.com.tr kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında kayıt sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Mir Holding tarafından paylaşılmamaktadır. Mir Holding, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Mirline.com.tr kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Mirline.com.tr veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Bu konuda MİR HOLDİNG azami hassasiyeti gösterecektir. Mir Holding, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:
 
A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
B) Mir Holding’in ve alt şirketlerinin kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
C) Kullanıcının, Mir Holding’in ve alt şirketlerinin talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde. Resmi makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın Mirline.com.tr sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde Mirline.com.tr  kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.
 
Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Mirline.com.tr portalındaki online aktivite, gerekse Mirline.com.tr ye bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece Mir Holding ve alt şirketleri tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Mir Holding ve alt şirketleri aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.
 
Mir Holding ve alt şirketleri şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 
Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Mir Holding, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
 
" Mirline.com.tr  Web Sitesi" veya "Web Sitesi"; Mir holding’e ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.
 
İflas, yediemin tayini veya mülkiyetin diğer şekillerde devri halinde irtibat bilgileriniz halefe devredilecektir
 
Lütfen Mirline.com.tr Web Sitesi'ni kullanmadan önce "Site Kullanım Şartları" bölümünü okuyunuz.