NEDEN MİRLİNE

NEDEN MİRLİNE

İnsanlar çoğu zaman başkalarından kaynaklanan hataların bedelini ağır ödemiştir. Çünkü insanlar; ya bu hataları ortadan kaldıramamış ve onlarla yaşamaya alışmışlardır, ya da bu hatalar öyle sinsice girmiştir ki hayatlarına, önlemini alacak bir fırsat dahi bulamadan sonuçlarını yaşamaya mahkum olmuşlardır.
 
Mirline Sistemi, farkında olduğunuz ancak çözemediğiniz veya farkında bile olmadığınız, çoğu kez sizlerden de kaynaklanmayan bu sorunları teşhis eder ve bir dizi önlemler paketi ile ihtiyacınız olan en uygun tedavi yöntemlerini size sunar.
 
Mirline Önlemler Paketi; yapılarınızda bulunan ve sizlerin sağlığını tehdit eden; nem, tuz, mantar, küf, beton korozyonu, donatı (demir) korozyonu ve radon gazı gibi zararlı etkenleri yapınızdan uzaklaştırarak sizlere ve sevdiklerinize daha sağlıklı ve daha güvenli yaşam alanları oluşturur. Birçoğumuzun ya hiç bilmediği ya da hakkında çok az şey bildiği bu zararlı etkenler, yapılarımıza yerleşerek onları içten içe kemirmektedir. Bu etkenler estetik olarak sıva ve boya dökülmesi gibi kötü görüntüler teşkil etmekte, sağlığımız için ise ciddi tehlikeler oluşturmaktadır. Örneğin, mantar ve küf; alerjik reaksiyonlara, solunum yolu enfeksiyonlarına, baş ağrılarına ve çeşitli fiziksel semptomlara, radon gazı; akciğer kanserine, donatı (demir) korozyonu ise yapımızdaki kolonların içinde yer alan donatıları incelterek beton demir aderansının ortadan kalkmasına ve en küçük bir sarsıntıda beton korozyonu nedeniyle tıpkı Zümrüt Apartmanı  (Konya) ve Yeşilyurt Apartmanı ( İstanbul / Kartal )  örneklerinde olduğu gibi deprem olmadan dahi, durduk yere yıkılmasına neden olabilmekte ve masum insanların ölümüne sebebiyet verebilmektedir.
 
 
Mirline Önlemler Paketinin uygulandığı yapılarda;
 
• Yapınızın duvarlarında yükselen nem %100 durdurulur ve geldiği yere gönderilir.
• Yapınızın beton ve donatılarında, mineral tuzların ve nemin oluşturacağı yeni korozyonlar %100 engellenir.
• Toprak altında bulunan ve kapiler nemde çözünerek yapınıza tırmanan radyoaktif radon gazı yapınızdan uzaklaştırılır ve bu gazın teneffüs edilmesi sonucu meydana gelecek kanser riski %100 azaltılır.
• Nem sonucu oluşan mantar ve küf engellenir, solunum yolu hastalıklarına neden olacak ortamlar temizlenir.
• Binanızın ve sizin sağlığınızı olumsuz etkileyen negatif elektriksel yükleri uzaklaştırılır.
• Rutubetin yol açtığı estetik (görsel) çirkinliklerin tamamı yapınızın ömrü boyunca yok edilir.
 
Mirline Önlemler Paketi, ülkemizde Dolmabahçe Sarayı, Ihlamur Kasrı, Molla Zeyrek Camii, Halil’ül Rahman Camii gibi yüzlerce önemli tarihi esere çözüm olurken aynı zamanda ticari ve bireysel binalarda da uzun süredir uygulanmaktadır. Bu uygulama sonucu sistemin tarihi yapılarda dahil olmak üzere betonarme, ahşap ve yığma binaların tamamında %100 güvence ile uygulandığı görülmüştür.
Daha sağlıklı, daha güvenli ve daha yaşanılır yapılar için Mirline.